Login / Register

Baki

Shikoni kalin e detit duke i sjellë në jetë 2.000 të vegjlit.

Baki / 01.04.2016 10:50
00

Vajza pa duar fiton para duke vizatuar me këmbë kaligrafi kineze O:) O:)

Baki / 11.03.2016 11:53
00

Ju sugjerojmë që të mos e provoni këtë metodë =)

Baki / 04.02.2016 12:01
00

Pikturë dritë - 20 piktura më të mira nga Christopher Hibbert

Baki / 14.01.2016 11:15
10

Art me Qeramika

Baki / 09.12.2015 13:52
00

M1 nga druri mjaft kreativ

Baki / 30.11.2015 10:49
00

Historia më e mirë ndonjëherë: Jackie Chan Zgjedh një luftë me Bruce Lee ... dhe humbet

Baki / 27.11.2015 14:52
00

Momentet me qesharake

Baki / 23.11.2015 13:06
00

Benzin falas per vajzat me bikini : Ukraine petrol jep gaz FALAS per klientet te veshur me bikini

Baki / 06.11.2015 13:42
00

Hahaha :p

Baki / 05.11.2015 10:13
00

I dehuri godet taksistin!

Baki / 02.11.2015 09:42
00

Fluturim adrenalin 33.000 ft mbi Mont Blanc

Baki / 29.10.2015 15:42
00

Pak pak

Baki / 22.09.2015 07:50
00

Top 25 eliminimet më te dhimbshme ne " Takeshi's castle "

Baki / 21.09.2015 10:28
00

Eh dashnija!

Baki / 14.08.2015 13:04
Eh dashnija!
00

Arsyetimi i nxenesit

Baki / 13.08.2015 07:46

Del gjyshi dhe e therret benin nga dritarja:
-beni mor beni hajde futu shpejt ne shpi se po kalon mesuesja jote e te shef duke luajtur,a i ke thene qe do mungoj se jam i semur.
-jo jo gjyshi futu ti shpejt mbrenda se i kam thene se me vdiq gjyshi.

00

nderkohe ne Amerike...

Baki / 06.08.2015 09:57
nderkohe ne Amerike...
00

spo di a me qeshe a me u friku?!

Baki / 06.08.2015 09:47
spo di a me qeshe a me u friku?!
00

Liria

Baki / 03.08.2015 11:30

Shkon një politikan i Kosovës në tregun e punëtorëve të krahut për të parë gjendjen e tyre dhe pyet një grup:
– “A jeni të lirë?”
– “Jemi!”
– “Ashtu edhe duhet, për çka kemi luftu!” – dhe largohet nga tregu!

00

kur femrat postojne foto ne Facebook dhe kur ato behen Tag

Baki / 27.07.2015 08:14
kur femrat postojne foto ne Facebook dhe kur ato behen Tag
00